Wyprawa ze znajomymi do Warszawy! W rzeczywistości niezmiernie cudna myśl! Któregoś ładnego popołudnia weekendowego zamierzyliśmy wybrać się ze znajomymi do Warszawy, do kina na seans 3D, jak mówią dziś powinno się to obejrzeć. Umówiliśmy się w takim przypadku na mieście w własnej miejscowości, powsiadaliśmy do mojego wozu i wyruszyliśmy.

W kinie było ogromnie wesoło. Opuściliśmy kino koło 23 i chcieliśmy już zawracać do domu ale, na nieszczęście mój wóz kompletnie nie chciał ruszyć. Musieliśmy zostawić go na parkingu, a sami zaczęliśmy wyszukiwać hotelu. Niechybnie nie muszę nawet wzmiankować, iż jako jedyny dumałem o parkingu. Znajomi owszem zamiast o parkingu i moim samochodzie rozmyślali w tym momencie jedynie o miejscu do spania. No może przedtem kapka zabawy, a wówczas w dalszym ciągu spanie.

Hotele w wawce to nadzwyczaj kosztowny interes jak zdążyliśmy się zorientować. Ażeby wynająć pokój w takim dobrym hotelu to wypada wydać w przybliżeniu 200 złotych za noc. Po godzinie wypatrywania byliśmy już nieludzko zgłodniali i zmordowani poszliśmy do hotelu, jaki dostrzegliśmy.

Uiściliśmy po 150 złotych od osoby. Hotele tutaj są ogromnie luksusowe, nie powiem, iż nie, tymczasem ich cena winn być właściwie niższa. Będziemy nader długo se przypominać nasz pechowy wypad do stolicy.

Comments are closed.