Oglądacie te programy rozrywkowe gdzie szuka się talentów? Pierwej są castingi prowadzone w kilku miastach. Później nadchodzą programy na żywo. Niezwykle wypasiona rozrywka. W szczególności niezmiernie wyborne są te wspomniane wpierw castingi.

Zupełnie nie rozumiem czemu osoby, jakie nie mają w ogóle drygu idą na taki casting. Zespoły gdzie typ grająca na gitarze jest poza nutą. Piosenkarz pobrał prawdopodobnie nieco lekcji śpiewania, pomimo tego widać, iż nie umie tamtego czynić. Najciekawsze jednak jest to, że oni myślą, że są w zasadzie bardzo wyśmienici.

Przed popisem prowadzący podchodzi do postaci, która będzie grała na niniejszej gitarze i pyta o występ. Cały zespół mówi, iż grają w tym momencie kilka lat, że koncertują i że ich grupa jest właściwie nadzwyczaj pomyślnie odbierana.

Przybywa występ i faktycznie leci ogromnie zimy prysznic z ust jurorów. Nie tylko chodzi o zespoły, to samo dotyczy solistów, persony, które grają, tańczą, albo nawet w tym mam talent, próbują cokolwiek pokazać. Naprawdę nie wiem, czy owo otoczenie tych postaci jest tak niewiele wymagające, być może się nie zna na tym co sporządzają ich znajomi, a być może chodzi o to, że nie pragną ich dobijać.

Po trosze to nadzwyczaj dziwne, bo ja jeśli zobaczę, iż komuś cokolwiek nie wychodzi, a wiem, iż wybiera się do jakiegoś programu, wtedy wciąż staram się subtelnie to odradzić.

Comments are closed.