Kary, jakie serwuje nam algorytm mogą być właściwie niesłychanie irytujące. Mamy dwa typy kar, które zdoła na nasze strony www włożyć algorytm. Pierwsza kara, to bezspornie jest ban. W tym miejscu właściwie nie znam czy algorytm jest wstanie samodzielnie zbanować witrynę. Raczej oznacza taką stronę i następnie pracownik ręcznie bada czy taka witryna zapracuje właściwie na przedstawiony gatunek kary.

O ile pozycjonowanie www jest wykorzystywane na twojej stronicy wtedy prędzej możesz spodziewać się drugiej kary. Filtr, to taka kara, która polega na przesunięciu witryny, w większości wypadków o nadzwyczaj mnóstwo pozycji, do dołu. Osobiście sądzę, iż omawiany wariant kary jest tak samo uciążliwy jak ban. Jeżeli zakomunikuję Wam, że jakaś z moich stronic była w filtrze przez ponad dwa lata, w takim przypadku chyba możecie sobie wyobrazić co znaczy taki typ kary.

Swobodniej jest wykupić nowiuteńką domenę tudzież zacząć pozycjonowanie strony robić od początku. Bez wątpienia należy czynić tym razem owo lepiej niźli wytwarzaliśmy to wcześniej. Pozycjonowanie od czasu do czasu jest proste i to nadzwyczaj banalne. W zasadzie to wsio podlega od konkurencji.

Im sporzej postaci pożąda być na daną frazę wyżej, tym wiele większe prawdopodobieństwo, że pomiędzy niniejszymi jednostkami znajdzie jakiś głupiec, jaki zamiast zaprzątać się swoją stroną www, to będzie nam starał się bardzo na całego zaszkodzić.

Comments are closed.