Są jednostki, które mają osobiste marzenia, w większości wypadków wybitnie ambitne. Pragną zostać wokalistami, przyuczyć się grać na jednym instrumencie. Niezmiernie fajne marzenia i niezwykle wielokrotnie nie kończy się tylko na marzeniach. Wielce wiele z tych jednostek podejmuje przykładowo lekcje grania na gitarze bądź innym instrumencie, bądź lekcje śpiewu.

Po jedynie paru takich lekcjach, pochwalani przez swoich mistrzów zaczynają chwalić się swoimi dokonaniami przed rodziną, kolegami, a czasem nawet całym światem. Wystarczy, że nagrają swojego rodzaju filmik jak grają na gitarze, czy też śpiewają i zamieszczą go na Youtube.

Ułomek nawet idzie na casting programu gdzie szuka się geniuszów. Niezwykle wiele postaci niemniej dowiaduje się, że są co najwyżej średni w tym co robią. Niestety geniuszów na ogół jest niewiele. Nie każdy może być wyśmienitym gitarzystą, nie każdy może do perfekcji śpiewać.

Najbardziej szkoda tych postaci, jakie były faszerowane zapewnieniami swoich mentorów, że są idealni, zwłaszcza po to, ażeby wyiskać od nich kolejne płatności za zajęcia. Tacy ludzie rozbijają się o zaporę realiów. Z reguły wykonują owo na oczach tysięcy osób przed Ttelewizorem, bądź monitorem kompa.

Zdołali by tamtego bez wątpienia pod każdym względem uniknąć, gdyby wpadli na dbałego nauczyciela, jaki by im powiedział, iż nie mają nadmiernie solidnego geniuszu. Zdołają się jak najbardziej uczyć, natomiast nie będzie z tym pod żadnym pozorem jakiegoś dużego obłędu.

Comments are closed.