Przeznaczyliście ogromnie dużo godzin ze swojego istnienia ażeby przyuczyć się grać dobrze na gitarze. Gracie właściwie dosyć prawidłowo, ale w dalszym ciągu właściwie nie udało wam się coś zdobyć. Cokolwiek co by uczyniło, że każde te godziny naprawdę były warte waszego trudu. Na ogół w takim wypadku przybywają chwile rezygacji.

Niezmiernie regularnie zamiast jeszcze w wyższym stopniu się przyłożyć do lekcji grania na gitarze, o wiele podkręcić nasze zaangażowanie, wówczas rezygnujemy. Jest to bardzo zwykła reakcja. Gdyż lata ćwiczeń grania na owej gitarze nie doręczyły do tej pory dowolnych bardziej przydatnych efektów, w takim razie rezygnacja z naszej pasji jest wyłącznym słusznym rozwiązaniem.

Jest to pomyłka. Współcześnie chwile rezygnowania przydarzają się rzeczywiście każdemu. Nie ledwo postaciom, jakie nader na zabój oddały się jednej idei, w tym miejscu gitarze. Ważkie jest aby w takich chwilach w istocie odkryć jeszcze troszkę zaangażowania, ażeby to ścierpieć, odszukać mały powód kontynuacji.

Możemy wydobyć innego nauczyciela, jeżeli go nie mieliśmy, wtedy być może czas go poszukać. Rezygnacja, o ile już, to winna być przyjęta w pozycji gdy nie jesteśmy popychani naszymi niepowodzeniami. Raczej w takim przypadku, jak dana kwestia przestanie nam działać radość.

Jeżeli wrócimy do początku i przypomnimy sobie z jakiego powodu reflektowaliśmy grać na naszej gitarze, wówczas w tej okolicy zdołamy odszukać właściwie cokolwiek co przyzwoli nam na kontynuację naszej ogromnie wielkiej, życiowej pasji.

Comments are closed.