Globalna sieć jest nader dziwnym miejscem. Spostrzegliście, iż aktualnie odgrywa on wybitnie znaczącą rolę w zasadzie w życiu każdego z nas? Globalna sieć już niesłychanie dawno temu przestał stanowić tylko kopalnią danych. Obecnie nie jest miejscem gdzie wstępowało się jedynie po to żeby wysłać email, stwierdzić np. jaka będzie aura, lub by czegoś się dowiedzieć.

Teraz powstaje każdego dnia wybitnie sporo stronic i witryny te choć idzie przyporządkować do pewnej kategorii (np. edukacja) nie tylko mają nas o czymś powiadamiać, lecz służą do łączności pomiędzy właścicielem witryny, a osobą dla jakiej w domyśle ta witryna www była sporządzona. A to dopiero początek zmian jakie nadeszły w minionych okresach.

Chodzi tutaj o osobliwość portali społecznościowych. To co się obecnie dzieje, nie da się przedstawić w jakiś mający sens sposób. Kto dzisiaj nie ma konta na NK? Kto oparł się w dzisiejszych czasach i nie założył sobie konta na FB? Jak nie ma Cię w tamtym miejscu, wobec tego nie istniejesz. Dokądże dąży internet i czy oby na pewno idzie w poprawnym kierunku? Nim założycie konto na kolejnym serwisie społecznościowym zastanówcie się co wiecie o swoich sąsiadach. Wydaje mi się, że sporo mniej niż o znajomych z tych portali, jakich w życiu na oczy nie widzieliście, a być może się mylę i jest inaczej?

Comments are closed.